tel: +421 903 709 305

Späť

Skutočne výborné multitaštičky s náradím od firmy Wiha

Pridané: 29.6.2017 09:51:12 Počet zobrazení: 2661

29 Jún 2017

Nemecká firma Wiha, ktorá sa špecializuje hlavne na výrobu všetkých druhov skrutkovačov profesionálnej kvality už nejaký čas dodáva na trh malé multitašky

so základným náradím. Takáto zostava má mnoho výhod.

Celý sortiment od Wiha je vyrábaný v profesionálnej triede kvality. Tomu zodpovedá aj vyššia cena jednotlivých položiek. Multibalenia, ktoré by sme tu chceli priblížiť sa však vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena - kvalita - úžitková hodnota.

Základom je nylonové púzdro so zipsom po obvode s rozmermi cca 30 x 14 x 7cm. Keď sa otvorí, tak na vnútorných stranách nájdeme našité úchyty pre náradie. Na jednej strane pre skrutkovače a na druhej pre kliešte - tieto sú na suchý zips, takže sa dajú nastaviť podľa potreby.

 

Ja osobne vlastním multitaštičku, ktorá sa dodáva s cvikačkami. Do nej som si doplnil ešte kombinačky, orezávací nožík a skrutkovače PH1 a PH2. S touto kombináciou urobím 90% domácich servisných prác ako je - oprava zásuvky, vypínača, lampy, dotiahnutie povolených častí nábytku, rozobratie rôznych zariadení, výmena vložky dverí atď.

Náradia mám doma dostatočné množstvo, ale tu je to všetko pokope - chytím to do ruky

a ide sa na vec. Už aj manželka si zvykla používať "...tú Wiha taštičku," keď potrebuje napríklad vymeniť batériu v nejakom spotrebiči.

Z dlhoročnej skúsenosti odporúčam, aby set základného náradia - od akéhokoľvek výrobcu - obsahoval minimálne: 3 x plochý skrutkovač odstupňovaný podľa veľkosti, krížové skrutkovače PH1 - PH2 - PZ1 - PZ2, cvikacie a kombinovacie kliešte a orezávací nožík.

 

Takže či už na domáce práce, alebo ako pohotovostné náradie pre servisného technika, môžeme niektorý z týchto setov len doporučiť z vlastnej skúsenosti. Za prijateľnú cenu získame profi náradie. Výhodou je to že v taštičke je ešte dostatok miesta pre prípadné doplnenie s iným náradím.

 

 

 

 

 

Prihlásenie